service

Web Sitemiz Yayında..!

Kaynak Sektöründe faaliyet gösteren firmamız kaynak makinesi ve yedek parça satışı yapmakta olup her türlü teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Daha Fazla
service

Kaynak Sektörü

Türkiye'nin her yerinde, sizlere yüksek kaliteli ürünlerimizle destek olmaktayız. Global yapımız, siparişlerinizin Türkiye' ye yayılmış depolarımızdan hızlı bir şekilde gönderilmesini, teknik desteği ve servis hizmetini her zaman mümkün kılmaktadır.

Daha Fazla
service

Kaynak Yapılırken Güvenlik

Kaynağın yaydığı kıvılcımlar ve ışık son derece parlaktır ve gözlerinize zarar verebilir. Yüzünüze uçan metal artıkları veya kıvılcım olasılığı da var.

Daha Fazla
service

Kaynak Nasıl yapılır?

Kaynak, metali kızdırmak ve eritmek için elektrik akımı kullanma işlemidir, böylece iki metal parçasını birleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Hakkımızda

Gelişim Kaynak Tekniği 2000 yılından itibaren Kaynak makinaları ve Torçlarında bayi olarak tamir ve yedek parça satışlarında faliyet gösterir. Amacımız bu alanda daha iyi hizmet vermek, kaliteli ürünler le müşteri memnunuyetini 1.ilke olarak benimsemektedir.

İletişim Bilgileri

Halil Rıfatpaşa Mah. Darülaceze Cad.Perpa Ticaret Merkezi 2. Yol B Blok Mavi Avlu Kat : 4 Ofis No : 339 Atölye Dükkan No: 324 Okmeydanı / İstanbul
Telefon:+90 212 220 07 35
Fax:+90 212 221 29 34
Email:info@gelisimkaynak.com.tr

Çalışma Saatleri

  1. Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
  2. Cumartesi: 09:00 - 18:00
  3. Pazar: Kapalı